Ki van jelen

Oldalainkat 13 vendég és 0 tag böngészi

Időjárás

Felhőkép

Programajánló - 2019. április Csermák József Rendezvénycsarnok és Városi Sport- és Szabadidő Centrum

Programajánló 2019. április
Csermák József Rendezvénycsarnok
04.02. 17.30 Tapolca VSE – Ajka leány serdülő III. oszt. kézilabda mérkőzés
 
04.06. 09.00 Tóth László régió kézilabda gyermekbajnokság U10 fiú
 
04.07. 09.00 Tóth László régió kézilabda gyermekbajnokság U14 leány
 
04.07. 17.00 Tapolca VSE – Alsóörs SE női felnőtt kézilabda mérkőzés
 
04.12. 09.00 Széchenyi kupa középiskolai teremlabdarúgó torna 
 
04.12. 17.30 Tapolca VSE – Kilián DSE Pápa női felnőtt kézilabda mérkőzés
 
04.14. 09.00 Asztalitenisz bajnokság
 
04.14. 18.00 Tapolca VSE – Somló Hús KK Pápa férfi felnőtt kézilabda mérkőzés
 
04.17. 10.00 Nyuszi Kupa – meghívásos focitorna, óvodásoknak
 
04.19. 18.00 Tapolca VSE – Lébény leány serdülő III. oszt. kézilabda mérkőzés
 
Állandó: 
 
Zenés Kondicionáló torna Hölgyeknek
Hétfőn és szerdán 18.00-19.00 óráig
Az órákat Nagyné Lombos Katalin gyógytestnevelő tartja
Információ: +36 30/929-3540
 
Spinning Club– Zenés szobakerékpár torna
Bejelentkezés: +36-20/580-7999
 
Ingyenes frissítő masszázs 
Szeretet Fénye Alapítvány
Április 4-én és 18-án 17.30-tól
Bejelentkezés: +36 20/479-0474
 
Szauna hétfőn és pénteken 17.00-21.00 óráig
 
Programajánló 2019. április
Városi Sport-és Szabadidő Centrum
 
04.03. 16.30 Tapolcai Öregfiúk FC – Tihanyi FC Veszprém Megyei Kupa, IV. forduló labdarúgó mérkőzés
 
04.07. 10.00 Tapolcai Öregfiúk FC – Monostorapáti SE megyei III. osztályú labdarúgó mérkőzés
 
04.08. 15.00 Bozsik torna U11/13
 
04.11. 16.30 TIAC VSE – Ajka Kristály SE megyei U14 labdarúgó mérkőzés
 
04.13. 10.00 Bozsik fesztivál U7/9
 
04.13. 16.30 TIAC VSE – Magyarpolány SE megyei I. osztályú labdarúgó mérkőzés (14.30 U19)
 
04.14. 10.00 II. Családi- és Kutyás Nap
 
04.27. 17.00 TIAC VSE – Ajka Kristály SE megyei I. osztályú labdarúgó mérkőzés (15.00 U19)
 
04.28. 10.00 Bozsik kiemelt „C” torna U11/13
 
04.28. 14.00 TIAC VSE – VFC USE megyei U16 labdarúgó mérkőzés
 
04.28. 16.00 Tapolcai Öregfiúk FC – Balatonederics SC megyei III. osztályú labdarúgó mérkőzés
 
04.29. 15.00 Bozsik torna U11/13
 
04.30 08.30 Városi Atlétika verseny II. III. IV. kcs. 
 
Forrás: Horváth Dorothy rendezvényszervező