Ki van jelen

Oldalainkat 39 vendég és 0 tag böngészi

Időjárás

Felhőkép

Programajánló 2018. november - Csermák József Rendezvénycsarnok, Városi Sport- és Szabadidő Centrum

Programajánló 2018. november

Csermák József Rendezvénycsarnok

 

11.02 13.30 Légvárvilág játszóház

11.04. 09.00 Tóth László- Zákányi Bálint régió kézilabda gyermekbajnokság U14 fiú III. oszt.

11.11. 17.00 Experidance Production bemutatja: Cinderella családi mesemusical táncszínházi előadás

11.16. 17.30 Tapolca VSE – Egerszegi KK leány serdülő III. oszt. kézilabda mérkőzés

11.17. 09.00 XXVI. Egészség- és Aerobiknap

11.18. 16.00 Tapolca VSE – Ősi Andreotti SE női felnőtt kézilabda mérkőzés

11.18. 18.00 Tapolca VSE – KK Ajka II. férfi felnőtt kézilabda mérkőzés

11.21. 13.00 VI. Szöcske Gála - Fedett pályás gyermek atlétika verseny

11.24. 09.00 Veszprém Megyei Futsal Bajnokság U11 fiú

11.24. 14.30 XIII. Magyar Mihály Emléktorna - labdarúgás

11.25. 09.00 Tóth László régió kézilabda gyermekbajnokság U14 leány III. oszt.

11.30. 17.30 Tapolca VSE – Büki TK leány serdülő III. oszt. kézilabda mérkőzés

 

Állandó:

 

Zenés kondicionáló torna Hölgyeknek

Hétfőn és szerdán 18.00-19.00 óráig

Az órákat Nagyné Lombos Katalin gyógytestnevelő tartja

Információ: +36 30/929-3540

 

Spinning Club – Zenés szobakerékpár torna

Bejelentkezés: +36-20/580-7999

 

Ingyenes frissítő masszázs

Szeretet Fénye Alapítvány

November 8-án és 22-én 17.30-tól

Bejelentkezés: +36 20/479-0474

 

Szauna hétfőn és pénteken 17.00-21.00 óráig

 

Programajánló 2018. november

Városi Sport-és Szabadidő Centrum

 

11.01. 10.00 TIAC VSE - Devecser SE U16 labdarúgó mérkőzés

11.03. 14.00 TIAC VSE – Várpalotai BSK megyei I. osztályú labdarúgó mérkőzés (U19-12.00)

11.08. 15.30 TIAC VSE – FC Ajka U14 labdarúgó mérkőzés

11.12. 15.00 Bozsik torna U11/13

11.18. 10.00 TÖFC – Nemesgulács Kisapáti SE megyei III. osztály labdarúgó mérkőzés

11.24. 13.00 TIAC VSE – FC Zirc megyei I. osztályú labdarúgó mérkőzés (U19-11.00)

 

XXVI. Egészség- és Aerobiknap

2018. november 17. szombat 9.00-17.00

Csermák József Rendezvénycsarnok

Tapolca, Alkotmány u. 7.

 

Programok a küzdőtéren:

09.00- 10.00 Jóga

10.00- 11.30 Hordozós Kangatraining

11.30- 12.15 Ovis jóga

13.00- 13.30 Zsonglőr show és Mediball bemutató

13.30- 14.00 World Jumping

14.00- 14.30 Zumba

14.30- 15.00 Spinning Kezdő Edzés

15.00- 15.30 High- intensity interval training

15.50-16.00 Basic Táncstúdió előadása

 

16.00- 17.00 Sztárvendég: Simon Szimonetta

2017-es év legjobb új női oktatója

 

Programok a kistermekben:

09.00- 17.00 Lelki Egészségfejlesztési Központ programjai

09.00- 17.00 Frissítő relaxáló masszázs

13.00- 17.00 Finn szauna

15.15- 18.00 Spinning edzések

 

 

16.00 -18.00 PSA prosztataszűrés 45 év feletti férfiak részére, vércukor és koleszterinszint mérés

 

Előadások:

10.00 & 14.00 Lelki Egészségfejlesztési Központ előadása

15.00- 16.00 Immunrendszerünk erősítése gyógynövényekkel természetesen

 

14.00 – 17.00 Ingyenes mérések és szűrések az EFI szervezésében, egészséges életmód tanácsadás, általános testsúlymérések

 

Előtérben:

9.00 órától Kiállítók és vásár – bio ételek és italok, méz, lekvárok, aszalványok, reform ételek, gyógynövény szirupok, kenőcsök, tinktúrák, krémek, gyógyteák, ételkóstoló, szellemi csontkovács, Scitec Nutrition, Norbi Update

 

Szervező: Tapolca Kft – Csermák József Rendezvénycsarnok – A szervező a változtatás jogát fenntartja!

 

Támogatók: Tapolca Város Önkormányzata, Abonett Zrt, Dr. Kelen, Egészségfejlesztési Iroda Tapolca, Klára masszázs, Richter Gedeon Nyrt., Scitec Nutrition, Spinning Club Tapolca, Szeretet Fénye Alapítvány, Magyar Vöröskereszt,Tapolcai Tollaslabda és Fallabda Sportegyesület, Szociális és Egészségügyi Alapellátási Intézet Családsegítő és Gyermekjóléti Szolgálat

 

November 24. XIII. Magyar Mihály Emléktorna

 

Magyar Mihály neve Tapolcán szorosan összefonódik a labdarúgással. Az 1980-as évek végén alakította meg a Tapolcai Honvéd női labdarúgó csapatot, ahol edzői és szakosztályvezetői feladatokat látott el éveken keresztül, az 1990-es évek elején pedig létrehozta a Honvéd Sportegyesületen belül külön szakosztályként az „Öregfiúk szakosztályát”. Rá emlékezünk az immár tizenkettedik alkalommal megrendezésre kerülő női és öregfiú meghívásos labdarúgó emléktornán.

 

Program:

14.30 Megnyitó

14.45 Női labdarúgó mérkőzések

Eredményhirdetés

17.30 Öregfiú labdarúgó mérkőzések

Eredményhirdetés, emléktorna zárása

Forrás: Horváth Dorothy rendezvényszervező